Schody

Schody metalowe

Choć metalowe schody są mniej popularne od drewnianych, to wielu klientów wybiera właśnie je, ze względu na ich zalety. Schody wykonane z metalu znakomicie prezentują się w pomieszczeniach wykończonych w nowoczesnym stylu. Pomimo, iż wciąż mogą kojarzyć się z rozwiązaniami przemysłowymi czy też elementami montowanymi na zewnątrz, to idealnie pasują do wnętrz o stylu loftowym. Metalowe schody połączone niekiedy z innymi materiałami, jak drewno czy szkło świetnie sprawdzą się w dwupoziomowych mieszkaniach. Bez względu jednak na to czy wykonane są w całości z metalu, czy też posiadają jedynie stalową konstrukcję, zyskuja w ostatnim czasie na popularności z uwagi na wyjątkową elegancję.

Dlaczego warto wybrać schody na konstrukcji stalowej?

Schody na konstrukcji stalowej odznaczają się dużą wytrzymałością na ciężar oraz odpornością na warunki atmosferyczne, przez co świetnie sprawdzają się również na zewnątrz. Co więcej, nie zajmują tyle miejsca co schody drewniane, a niekiedy bywają również od nich tańsze. Nowoczesne konstrukcje stalowe są prócz tego stosunkowo proste w montażu, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Możemy zająć się produkcją schodów metalowych na indywidualne zamówienie Klienta. Sprawdzają się one doskonale zarówno w domach rodzinnych, jak i biurach czy obiektach przemysłowych. Wyróżnia je estetyczny wygląd, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Bardzo ładnie się prezentują, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie do wielu wnętrz. Pasują nie tylko do stylu nowoczesnego, ale także do klasycznego. Schody metalowe mogą być połączone z drewnianymi stopniami, co wpływa na ich wyjątkowy wygląd.

Podczas produkcji schodów zwracamy uwagę na wszystkie detale, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to właśnie szczegóły mają decydujący wpływ na efekt pracy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego wszystkie schody przygotowujemy z najwyższą starannością. Schody wykonane na konstrukcji stalowej mogą być wykorzystywane przez wiele lat, ponieważ są odporne na uszkodzenia.

W jakich wnętrzach sprawdzają się schody kręcone?

Zajmujemy się produkcją różnych kształtów schodów. Schody kręcone to doskonała propozycja do domów i budynków, w których brakuje miejsca na tradycyjne, proste schody. Są odpowiednie do wszystkich wnętrz, niezależnie od stylu. Zapewniamy wysokiej jakości schody, które wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Schody kręcone polecamy przede wszystkim osobom ceniącym sobie minimalizm. Zapewniają one łagodniejsze wejście i zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu mogą być ustawione w dowolnym pomieszczeniu. Stanowią doskonałą alternatywę dla dużych, prostych schodów, na które nie każdy ma miejsce w swoim domu. Oferowane przez nas schody kręcone wyróżniają się nowoczesną konstrukcją i dużą wytrzymałością.