Stoliki kawowe

Stoliki kawowe

Stoliki kawowe stanowią niemal niezbędny mebel w każdym domu. Dobrze zaprojektowany i urządzony salon z pewnością musi go posiadać w swoim wyposażeniu.

Stoliki kawowe, znajdujące się w naszej ofercie, najczęściej służą jako podstawka pod kawę lub inne napoje oraz przekąski. Z tego powodu są chętnie wykorzystywane w salonie. Obok nich można umieścić wygodne fotele bądź pufy, co pozwoli stworzyć przytulny kącik do odpoczynku. Stoliki kawowe doskonale sprawdzają się także w kuchni, sypialni i innych pomieszczeniach. Niekiedy ustawiane jest na nich oświetlenie, wpływające pozytywnie na nastrój panujący w danym pomieszczeniu. Meble są bardzo praktyczne, wygodne w użyciu i bardzo ładnie wyglądają. Podczas produkcji stolików kawowych zwracamy uwagę na ich estetyczne wykonanie, dużą wytrzymałość i odporność na wszelkie uszkodzenia.

Jak dobrać stolik kawowy do pomieszczenia?

Z pewnością należy zadbać o to, by wybrany stolik kawowy pasował wizualnie do wystroju wnętrza, czyli dobrze zgrywał się z designem pozostałych mebli. Urządzając pomieszczenie od podstaw, nie powinno być z tym większych problemów, gdyż już na wstępie można dopasować do siebie wszystkie meble. Najważniejsze by stolik wizualnie odpowiadał jego przyszłym użytkownikom. Dzięki swym niewielkim gabarytom nie zdominuje wnętrza, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nie tylko w dużych, przestronnych salonach, ale również w tych niewielkich. Funkcjonalnym rozwiązaniem są stoliki kawowe z dodatkową półką pod blatem. Można tam trzymać książki, gazety czy piloty do telewizora.

Zależy nam, aby Klienci mogli się nimi cieszyć przez wiele lat. Oferowane stoliki kawowe mogą być wykorzystywane nie tylko w domu czy mieszkaniu. Sprawdzają się doskonale również w biurze, firmie oraz w obiektach przemysłowych.

Stolik kawowy KRUK

Stolik kawowy KULIK

Stolik kawowy KWICZOŁ

Stolik kawowy LELEK

Stolik kawowy MYSZOŁÓW

Stolik kawowy ORZEŁ

Stolik kawowy PUCHACZ

Stolik kawowy RUDZIK

Co wyróżnia nasze stoliki loftowe?

Stoliki loftowe dostępne w naszej ofercie doskonale pasują do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Wyglądają nieco surowo, ale w połączeniu z odpowiednio dobranymi elementami dekoracyjnymi, mogą tworzyć niepowtarzalny klimat. Produkowane przez nas stoliki loftowe wyróżniają się wysoką jakością. Są bardzo ładne, estetycznie wykonane i funkcjonalne. Pasują przede wszystkim do salonów i pokoi gościnnych, gdzie najczęściej domownicy spotykają się z gośćmi. Stoliki loftowe wykonane z połączenia metalu oraz drewna nie tylko wyglądają na solidne wyroby, ale faktycznie takie są. Odznaczają się stabilnością, bez trudu utrzymując większe obciążenia. Dzięki materiałom z jakich zostały zrobione wyglądają elegancko, a jednoczesnie surowo.

Przy stoliku można nie tylko wypić kawę, ale także zjeść przekąskę. Stanowią doskonałą alternatywę dla stołów do jadalni – polecamy je osobom, które nie mają dużo miejsca.